You are here

Кредит «Транспортний»

Кредит «Транспортний» - це надання Банком кредитів на купівлю нового автотранспорту для його комерційного використання. Продукт, створений для надання можливостей клієнтам придбати автомобільний транспорт на будь-які потреби своєї компанії: перевезення вантажів та пасажирів або легкового авто для службових потреб.

Кредит на придбання автотранспорту надається юридичним особам усіх форм власності та фізичним особам - підприємцям на термін до 3-х років.

Валюта кредиту Гривня
Вид кредиту Кредит
Власний внесок позичальника Від 30% вартості авто
Термін користування кредитом До 3-х років
Ліміт кредитування Залежить від вартості та стану майна
Базова процентна ставка* 18% річних
Забезпечення Автотранспортний засіб та/або інші види забезпечення
Погашення відсотків Щомісячно
Погашення кредиту Щомісячно рівними частинами
Комісія Одноразова, в розмірі 1% від суми кредиту

*Процентна ставка за кожним кредитом встановлюється індивідуально з урахуванням усіх ризиків, пов’язаних з конкретним позичальником та проектом

Особливі умови надання кредиту:

  1. Необхідність власної участі позичальника грошовими кошами у придбанні обладнання та устаткування. За умови внесення власного внеску у сумі не менше 50% від суми придбання – в якості забезпечення береться тільки автотранспортні засобі, які купуються. У разі внесення власного внеску у розмірі від 30 до 50% від суми придбання, в якості забезпечення приймається обладнання автотранспортні засобі, які купуються та додатково інше забезпечення.
  2. Стабільна господарська діяльність та стійкий фінансовий стан позичальника - кредит надається клієнтам, які на момент звернення ведуть основну діяльність не менше 1 року та мають клас позичальника не нижче «Б».

Переваги кредиту:

  1. Можливість розширення поточної діяльності.
  2. Надання в якості забезпечення, майна, яке планується придбати за кредитні кошти.