Курси валют
   станом на 15.11.2019 
ВалютаКупівляПродаж
Долар США24.0524.60
Євро26.3027.20
ЮАНЬ3.304.00

 

Правління Банку

Правління є виконавчим органом Банку та здійснює управління його поточною діяльністю, несе відповідальність за ефективність його роботи у відповідності з принципами та порядком, встановленими внутрішніми документами Банку, рішеннями Загальних зборів учасників (акціонерів) та Спостережної ради Банку. 

 

Локтіонов Олег Юрійович
Голова Правління Банку  з січня 2010 року.
Стаж роботи в банківських установах України - 21 рік.  
Закінчив Українську Академію внутрішніх справ (спеціальність – Правознавство, кваліфікація – юрист) та Київський національний університет ім. Т. Г. Шевченко (спеціальність –Фінанси, кваліфікація – магістр економічних наук).
В Банку працює з 2005 року. Обіймав посаду Заступника Голови Правління. 
 
Третьяков Василь Валерійович
Заступник Голови Правління Банку
Стаж роботи в банківських установах України - 28 років.
Закінчив Київський інститут народного господарства (спеціальність -  “Фінанси і кредит”) та Міжнародний інститут менеджменту (спеціальність – “Ділова адміністрація в галузі зовнішньоекономічної діяльності”).
Працює на займаній посаді з 2004 року. У травні 2012 року Рішенням Правління призначений відповідальним працівником за проведення фінансового моніторингу.
 
 
Зеленюк Наталія Олександрівна
Головний бухгалтер, Член Правління Банку
Стаж роботи в банківській системі - 17 років.
Закінчила Київський  торгівельно – економічний інститут та Український транспортний університет (спеціальність – “Економіка підприємства”).

Працює в Банку з 2004 року. На посаді Головного бухгалтера з 2007 року. У січні 2010 року призначена Спостережною Радою членом Правління Банку.